•                            

123rf


فروش تصاویر با کیفیت که به آنها تصاویر استوک stock photo گفته میشود یک صنعت بسیار بزرگ و پر درآمدی در دنیاست که سایتهای بزرگی مانند شاتر استوک ، 123RF ، فتولیا و … سردمدار این صنعت هستند.

 

در واقع عکاسان و گرافیستان تصاویر و طرحهای گرافیکی خود مانند وکتور و … در این سایت ها به فروش میگذارند و مردم بسته به نوع تصویری که نیاز دارند آن را خریداری می کنند. برعکس ایران که میتوان از تصاویر بدون حق کپی رایت استفاده کرد در سایر نقاط جهان هیچ کس نمی تواند از تصاویر شخص دیگری بدون اجازه و لایسنس استفاده نماید. بنابراین سایتهای استوک فوتو بوجود آمده اند تا مردم به راحتی بتوانند تصویر مورد نظر را بصورت قانونی و مجوز دار خریداری نمایند.

123RF را میتوان دومین سایت برتر دنیا در زمینه فروش تصاویر پس از شاتر استوک دانست . این سایت دارای رتبه الکسای 700 در جهان بوده و بیش از 65 میلیون تصویر در این سایت برای فروش گذاشته شده است.

 

سایت 123RF فروش تصاویر را بصورت کردیتی انجام می دهد بدین شکل که ابتدا بایستی به مقدار مورد نظر کردیت یا اعتبار خریداری نمایید سپس به هنگام دانلود یک تصویر بسته به سایز تصویر از کردیت شما در سایت کاسته میشود. مثلا قیمت تصویر با سایز 450 در 300 پیکسل 1 کردیت بوده و همان تصویر با سایز 1600 در 1200 پیکسل 3 کردیت میباشد و سایزهای بزرگتر کردیت بیشتری برای خرید میخواهند.

 

در این سرویس رایاطرح، شما میتوانید اعتبار مورد نیاز خود را برای دانلود عکس از سایت 123RF با قیمتی بسیار مناسبتر از سایت اصلی خریداری نمایید.

 

در واقع در این سرویس ما به شما اکانتی داده میشود و اکانت شما دارای کردیت میباشد که مقدارش را قبل از خرید به شما میگوییم . شما میتوانید هر موقع خواستید و هر عکسی دوست داشتید خریداری نمایید. خرید ۴۰ کردیت در سایت تصاویر استوک 123RF به قیمت 39 دلار میباشد که شما میتوانید با قیمت بسیار مناسبتری از Adelantor تهیه نمایید.

لطفا توجه نمایید که در این سرویس ما برای شما عکس خریداری نمی کنیم. بلکه ما اکانتی برای شما میفرستیم که دارای مقداری کردیت به اندازه نیاز شما میباشد و شما میتوانید تصاویر مورد نظرتان را از این سایت دانلود نمایید.

 

123RF بیش از 65 میلیون عکس و وکتور دارد و قیمت کردیت این سایت از سایت شاتراستوک ارزان تر است. شما هر تصویری که مورد نظرتان بود را میتوانید در این سایت پیدا کنید.