آدلانتور

پرسش های متداول

نوع اکانت ها چگونه است ؟

اکثر اکانت هایی که ارائه میدهیم به وسیله بروت فورس(کرک) به دست آمده اند و اشتراک توسط فرد دیگری خریداری شده و شما با استفاده از ایمیل و پسوردی که بعد از خرید ارسال میشه خدمتتون میتونید از این اشتراک استفاده کنید.

برای طول استفاده بیشتر از اکانت ها چه کنیم؟

برای طول عمر بیشتر اکانت نباید هیچگونه تغییری در بخش تنظیمات و یا تغییری که صاحب اصلی اکانت رو به شک اینکه کسی داره از اکانتش استفاده میکنه انجام دهید.

تضمین به چه دلیل است ؟

به دلیل کرکی بودن اکانت بودن اکانت ممکن است صاحب اکانت رمز را تغییر دهد و یا دیگر اشتراک را تمدید نکند و یا حتی در اشتراک تغییری به وجود آورد و پلن ارزان تری را خریداری کند. به همین دلایل ما برای اکانت ها تضمین قرار دادیم و اگر در مدت زمان تضمین مشکلی برای اکانت پیش بیاید یک اکانت دیگر ارسال میکنیم خدمتتون، و تعداد اکانت تضمین در پلن 1 و 3 ماهه یک عدد و در پلن 6 ماهه دو عدد است.(به این معنی است که اگر دو بار در این 6 ماه اکانت شما به مشکل برخورد کرد از ما اکانت جایگزین دریافت میکنید)

طول عمر اکانت به طور میانگین چقدر است ؟

ما با بیش از 1 سال سابقه فروش و تجربه در این زمینه شاهد این بودیم که برای اکثر این اکانت ها مشکلی پیش نمیاد و اکانت بعضی مشتریان برای مدت زمان طولانی فعال هست و اشتراک تمدید میشه و از آن استفاده میکنند، و این را هم باید درنظر گرفت که امکان به وجود آمدن مشکل در اشتراک هست و به همین دلیل ما پلن تضمین را هم اضاف کرده ایم، همچنین هزینه اشتراک قانونی ماهانه بعضی از این سرویس ها چندبرابر هزینه ای است که شما پرداخت میکنید و حتی اگر اکانت چندماه برای شما کارکرد شما سود کرده اید!

مدت زمان ارسال اکانت چقدر است ؟

ما سعی میکنیم اکانت هارو بین 1 الی 48 ساعت بفرستیم خدمتتون و تیم وظیفه پاسخگویی به پیام های شما و همچنین ارسال اکانت هارو برعهده داره که گاهی اوقات تاخیر به وجود میاد که ما سعی در اصلاح آن داریم.