•                            

Grammarly


Grammarly یک پلتفرم غلط‌یاب برای بهبود متن نگاشته شده به انگلیسی است که در سال ۲۰۰۹  Alex Shevchenko و Max Lytvyn تأسیس شد. این سامانه می‌تواند بیش از ۲۵۰ مورد در دستور زبان انگلیسی را در متن وارد شده بررسی کند. گرامرلی از طریق ویرایشگر آنلاین متن و نیز افزونه رایگان برای مرورگرهای کروم، سافاری و فایرفاکس در دسترس کاربران قرار دارد.

Grammarly چیست؟

تفاوت‌های ساختار دستور زبان فارسی با انگلیسی در کنار آموزش ناقص دستور زبان یا همان گرامر انگلیسی ، همواره یکی از مشکلات اساسی فارسی زبانان در نوشتن نامه‌ها، مقالات علمی و سایر مکاتبات با مخاطبین انگلیسی زبان است.

برای رفع این مشکل راهکارهای بسیاری وجود دارد؛ از نرم افزارهای رنگارنگ آموزش گرامر تا کتاب‌های آموزشی.

در کنار فراگیری صحیح گرامر که شرط لازم برای نوشتن متون انگلیسی است.

استفاده از نرم افزارها و افزونه‌های بررسی و رفع اشکال گرامری، هم راهکار مناسبی برای جلوگیری از اشکالات احتمالی در نوشته‌ها و مقالات است.

برای این منظور ابزارهای مناسبی در دسترس است که یکی از بهترین و مشهورترین آن‌ها، افزونه‌ی Grammarly است.

این نرم افزار، متون مورد بررسی را بر اساس ساختار گرامری و کلمات انتخابی در متن را بر اساس کیفیت از ۰ تا ۱۰۰ امتیاز بندی می کند.

 

اولین نسخه‌ی این افزونه در سال ۲۰۰۹ میلادی منتشر شد و از آن زمان تا به امروز، Grammarly به طور منظم در حال به روز رسانی است.

Grammarly برای یافتن خطاها بیش از ۲۵۰ قاعده‌ی گرامری را بررسی و نتایج آن را در ساده‌ترین شکل ممکن به کاربر بیان می‌کند.

در سال ۲۰۱۳ میلادی، تارنمای TopTenReviews در بخش برترین ابزارهای بررسی گرامری، با امتیاز ۸٫۸۸، جایزه‌ی طلایی خود را به افزونه‌ی Grammarly اهدا کرد و از آن پس، همه ساله این افزونه در جمع ده ابزار برتر بررسی گرامری محتوای نوشتاری جهان بوده است.

سرعت بالای بررسی متون، دقت بسیار زیاد، معرفی راهکار رفع اشکال گرامری و دسته بندی خطاها تنها برخی از ویژگی‌های این افزونه‌ی رایگان و قدرتمند است.

 خرید اکانت Grammarly

خرید اکانت Grammarly با تضمین 3ماه

خرید اکانت Grammarly با تضمین 6ماه

خرید اکانت Grammarly با تضمین 12ماه