•                            

graphicstock


سایت گرافیک استوک یکی از معروفترین سایتها در زمینه ارائه تصاویر گرافیکی میباشد. در این سایت بیش از ۳۰۰,۰۰۰ تصویر و وکتور و … وجود دارد و بدون شک یکی از بزرگترین آرشیوها در این صنعت است. یکی از مشکلاتی که سایتهای بزرگ فروش تصاویر دارند این است که برای هر تصویر قیمت مشخصی دارند و یا مقداری از اعتبار شما کسر میکنند و یا محدودیت دانلود میدهند مثلا ۵ دانلود برای هر روز. در سایت گرافیک استوک هیچ کدام از این محدودیتها وجود ندارد و شما فقط با خرید یک اشتراک یک ماهه هر تعداد که بخواهید میتوانید دانلود کنید و این یکی از بزرگترین مزیتهای سایت گرافیک استوک است.

گرافیک استوک دارای دسته بندی PHOTOS – VECTORS و ILLUSTRATIONS می باشد که یک دایرکتوری کاملی در اختیار شما قرار میدهد. تقریبا در هر زمینه ای به دنبال عکس یا وکتور و یا تصاویر مفهومی بگردید در گرافیک استوک پیدا خواهید کرد.

اکانت ماهانه گرافیک استوک در سایت اصلی ۴۹ دلار میباشد که با یک تخفیف بی نظیر میتوانید از Adelantor سفارش دهید.

 

اگر یک طراح گرافیک و یا طراح وب هستید بدون شک با مشکلات زیادی در زمینه یافتن عکس مورد نظر خود برای طرحها مواجه شده اید. شما میتوانید با خرید یک اشتراک ماهانه گرافیک استوک به راحتی و با کمترین هزینه به بیش از ۳۰۰ هزار تصویر و وکتور دسترسی داشته باشد که مطمئنا برای سالها میتواند طراحی های شما را تامین کند.