•                            

خرید اکانت نتفلیکس


«تماشای فیلم و سریال، هر زمان و هر جایی که اراده کنید»

این چیزی است که وقتی قدم به وب سایت نتفلیکس می گذارید، در مورد این وب ابزار می خوانید.

اکانت نتفلیکس بدون شک غول تلویزیون اینترنتی دنیاست. نت فلیکس یک سایت برای مشاهده انواع برنامه های برنامه های تلویزیونی دنیا و انواع فیلمها و سریالهای دنیاست. Netflix در بیش از 190 کشور دنیا فعال است و خدمات ارائه میکند. شما با هر وسیله که دارید میتوانید از نتفلیکس استفاده کنید، کامپیوتر و لپ تاپ ، موبایل ، تلویزیون منزلتان که امکان اتصال به اینترنت دارد و یا حتی با کنسول Xbox. نت فلیکس میلیونها برنامه تلویزیونی ، سریال ، فیلم و … را در آرشیو خود داشته و شما با خرید یک اکانت ماهانه میتوانید به تماشای این برنامه ها بنشینید.

جالب است بدانید، هم اکنون نتفلیکس پادشاه قلمرو استریم آنلاین است که بیشترین حجم پهنای باند در ایالات متحده و دنیا را به خود اختصاص داده است. بر اساس گزارشات، در نقطه اوج نتفلیکس ۳۷ درصد از کل پهنای باند ایالات متحده را به خود اختصاص میدهد و برای آنکه این رقم بهتر در ذهن شما بنشیند، باید بدانید که کل پهنای باند مصرفی Torrent در نقطه اوج در ایالات متحده بیش از ۴ درصد نیست!

این به معنای آن است که اکانت نتفلیکس در حال حاضر بزرگتر از همه چیز است: بزرگتر از یوتیوب، بزرگتر از Pirate Bay و بسیار بزرگتر از سایر سرویس های استریم آنلاین نظیر سرویس Prime آمازون.

ما اکانت پرمیوم نتفلیکس را برای شما ارسال خواهیم کرد. در این اکانت شما به تمامی امکانات اکانت netflix دسترسی داشته و حتی میتوانید فیلمها را با کیفیت Ultra HD تماشا نمایید که بالاترین کیفیت فایلهای تصویری است.

خرید اکانت Netflix

خرید اکانت Netflix با تضمین 3ماه

خرید اکانت Netflix با تضمین 6ماه

خرید اکانت Netflix با تضمین 12ماه